Muzikanti hledají - Hledají se talenty

VOLNÁ MÍSTA, kariérní příležitosti, možnost spolupráce

pro všechny nadané, začínající, mladé, amatérské, chtivé - talenty, zpěváky, zpěvačky, amatéry a muzikanty.

 

  • Hudební skupina hrající celoročně v Itálii hledá k trvalé spolupráci zpěváka a zpěvačku do 35 let, zpívajícího také italsky pro trvalou spolupráci. 80-90 léta a italské hity, angažmá zajištěno vždy na celý rok. Jen pro schopné a skutečně ty co mají opravdový zájem a hlavně čas. Nutná také znalost a dobrý zpěv v angličtině.
  • Elektronická hudební skupina (styl Camouflage, Depeche Mode), hledá zpěváka nebo zpěvačku odkudkoliv v rámci celé EU, s opravdovou chutí a zájmem něco dokázat a někam to dotáhnout. Máš-li slabost pro tyto kapely, osobitý zpěv a nebojíš se, ozvi se a zbytek nech na nás! Pokud jsi nováček, pomůžeme ti, pokud jsi "starý" harcovník, tím lépe, vše se urychlí a bude snažsí.
  • Bubeník s vlastní výbavou (elektronické bicí) a zkušenostmi z pódia, hledá angažmá nebo skupinu pro doplnění, nebo která aktuálně bubeníka hledá nebo se zrovinka zakládá. Není problém v rámci celé ČR, čas i zájem jak bude třeba, na volné noze.
  • Hráč na klávesové nástroje s kompletní výbavou, hledá zapálené lidi pro založení nebo doplnění hudební skupiny. Ať už jednotlivce (kluka, holku, zpěváka, zpěvačku, ženu, dívku, muže, chlapce...to je jedno) pro vznik hudebního DUA nebo již celou založenou skupinu. Pouze elektronicky styl typu - Erasure, Depeche Mode, Front 242, Camouflage, And One... na tvrdosti skupiny nezáleží, pouze však ElektroPop, New Wave, synthpop a EBM.
  • Klávesák s kompletní výbavou z Ostravy hledá kapelu s pravidelným angažmá a koncerty. Tvrdší elektronický styl alá Front 242, And One nebo Prodigy!
  • Mladá Zpěvačka z Prahy s vlastní kapelou hledá uplatnění koncertní i studiové.

V případě vašeho zájmu, neváhejte zaslat veškeré důležité informace (včetně kontaktních) a možnosti z vaší strany. Ideálně také ukázku tvorby na náš kontaktní email, případně využijte online formulář v sekci Napište nám. Pokud se jedná o práci pro nás, budeme vás kontaktovat, pokud se jedná o inzerát, místo, pozici, práci pro některého z našich partnerů, kolegů a hudebních přátel, váš email předáme a následně budou jednat již přímo s vámi. Děkujeme.

 

TATO SEKCE SE PRAVIDELNĚ AKTUALIZUJE, DLE POŽADAVKŮ, PŘÁNÍ A AKTUÁLNÍ POPTÁVKY 

našich hudebních přátel, zpěváku, zpěvaček a hudebních skupin.

Doporučujeme sledovat tuto stránku pravidelně!