Nabídka služeb:

(k čemu mé zkušenosti objednávající nejčastěji využívají)

 • REKLAMA (mluvená, hudební, kombinace text+hudba, zvuky do reklam, kompletní sound nebo melodie dané značky nebo Obch. Centra včetně provedení na klíč /od návrhu až po samotnou výrobu/, výroba dle striktně zadané předlohy klienta...atp.).
 • HUDBA PRO PREZENTAČNÍ DVD a VIDEA (hotely, ubytovny, lázně, zábavní parky, přepravní společnosti, dopravci, cestovní kanceláře) včetně youtube.com prezentací.
 • HUDBA PRO WEB STRÁNKY (melodie, housle, klavír, mluvené slovo, mluvené menu...atp.) a KE HRÁM (podklady, zvuky, štěkání, vrzání, řinčení mečů, moře, pískání, střelba, koně, dialogy, hlasy, hell, robots, smurfs, astro, radio...atp.).
 • REKLAMY RÁDIO, TV, INTERNET (od návrhu až po samotnou výrobu, spolupráce, rada, pomoc včetně textařské).
 • HUDEBNÍ ZÁBAVALIVE PRODUKCEKONCERT nebo OSLAVA NAROZENIN (kompletní discographie - 80´, 90´ léta a současnost /Sandra, Madonna, Phil Collins, Snap, G.Michael, Pet Shop Boys, Depeche Mode, Erasure... včetně nejoblíbenějších českých/, součástí produkce je i 2x profesionální zpěvačka a 2x profesionální zpěvák, které neplatíte (jsou v ceně na klíč, stejně jako kompletní aparatura i světla). Čas a délka produkce (hodina, den, měsíc, státní svátek, rok, ráno, večer, noc) nic z toho nehraje roli ani cenovou ani mezní.
 • STUDIOVÁ PRODUKCE (pomoc začínajícím kapelám nebo i jednotlivcům ve studiu, nahrazení nemocného člena kapely, zapůjčení nástrojů, cenné zkušenosti a rady, kompletní zvuková, studiová a producentská činnost) Kapelám (nebo i jednotlivcům), které mne zaujmou počítám poloviční sazbu nebo jsou mé služby zcela zdarma.
 • TEXTY (novoromantické, laskyplné, snové, zabývající se problematikou současnosti /násilí,ekologie,strach,politika,peníze/, zamilované, rýmované, Rap).
 • KONCERTNÍ TURNÉ S KAPELOU NEBO JEDNOTLIVCEM, PRONÁJEM MUZIKANTA (záskok, trvalá spoupráce, náhrada nemocného člena, zpěvák nebo zpěvačka potřebuje hudební doprovod, pomoc na zábavách se skladbami nebo hudebním složením, nutnost i klávesáka, rozpad skupiny - rychlá náhrada, šikovný zpěvák nebo zpěvačka má nasmlouvané produkce, ale nemá doprovod /s vybavením a repertoárem čítajícím přes 1000 skladeb co mám k dispozici, zastoupím celou kapelu včetně bubeníka/, úsporné důvody,...atp.).
 • HUDBA JAKO TAKOVÁ (melodie, bass linky, bicí, celé skladby, opravy chybných partů, programování, zvuky, vylepšení celkového soundu kapely nebo jednotlivce, zvuky, ústřední melodie nebo i celé písně dle předlohy na zakázku, u elektronických kapel "zhutnění", "zmodernizování" nebo "back to the 80" celkového projektu).
 • ZAJÍMAVÝM KAPELÁM možnost zajištění LIVE koncertů nebo hudebních produkcí i v zahraničí (kluby v UK nebo Německu) dle hudebního žánru kapely. Plesovým nebo zábavovým kapelám poté pravidelné produkce v Itálii.     
 • a další... rád na email odpovím, zda spadá Váš požadavek do portfólia mých možností a zkušeností a je z mé strany kvalitativně i uskutečnitelný. Neváhejte využít KONTAKT nebo přejděte na sekci NAPIŠTE NÁM.