Kariéra, spolupráce

Aktuálně hledáme (VŽDY JE NA VÝBĚR JEDNA Z MOŽNOSTÍ dle vašich preferencí):

1. PŘÁTELSKÉ - NEZISKOVÉ - SPONZORSKÉ SPOLUPRÁCE (za uvedené jméno na CD, of. textech, webu, plakátech, booklet příloze...atp. dle typu kapely, zpěváka nebo zpěvačky, produkce a vzájemné dohody)


nebo
 

2. PLACENÉ SPOLUPRÁCE

 

  • Dvorní textařku / textaře pro elektronickou kapelu z Česka. Texty v Českém jazyce, styl Gothica, Novoromantika, Lidské vztahy a problémy světa.
  • Dvorní textařku / textaře pro elektronickou kapelu z United Kingdom. Texty pouze v Anglickém jazyce, styl Lidské vztahy a problémy světa, Láska.
  • Firmu nebo jednotlivce ze SEVERNÍ MORAVY s vlastním, kvalitním hudebním aparátem pro ozvučení live koncertů a produkcí v Ostravě a okolí. Jedná se o menší sály a kluby. Možnost trvalé spolupráce.
  • Šikovného a schopneho Managera pro českou kapelu, hrající pouze a jen v Německu. Zpívající v Německém a Anglickém jazyce, kytarový styl - The Cure.
  • Schopného, nápaditého fotografa nebo fotografku s duší, vlastním vybavením a neotřelými nápady pro netradiční a vyjímečné fotografie pro spřízněné kapely a zpěváky. Trvalá spolupráce. Jedná se o fotografování na plakáty, obaly desek...
  • Nápaditého (možno i začínajícího nebo studenta) režiséra/režisérku, scénaristu/ku pro trvalou nebo jednorázovou spolupráci pro natáčení a tvorbu hudebních klipů začínajících českých kapel pro hudební stanici Óčko a na YouTube.com.
  • Schopného managera se zkušenostmi nebo zájmem pro novou "československou" novoromantickou kapelu alá Hrabě X, Jerusalém.... Oceán.

 

V případě vašeho zájmu, neváhejte zaslat veškeré důležité informace (včetně kontaktních) a možnosti z vaší strany. Ideálně také ukázku tvorby dle typu a povahy nabídky spolupráce na náš kontaktní email, případně využijte online formulář v kategorii Napište nám. Také prosím uveďte vámi preferovaný typ spolupráce. Pokud se jedná o práci pro nás, budeme vás kontaktovat, pokud se jedná o inzerát, místo, pozici, práci pro některého z našich partnerů, kolegů a přátel, váš email předáme a následně budou jednat již přímo s vámi. Děkujeme.

 

 

TATO SEKCE SE PRAVIDELNĚ AKTUALIZUJE, DLE POŽADAVKŮ, PŘÁNÍ A AKTUÁLNÍ POPTÁVKY

našich hudebních přátel.

Doporučujeme sledovat tuto stránku pravidelně!